Apie mus

Bukletas anglų kalba

UAB „Eugensa“ buvo įkurta 1996 metais ir iki šiol sėkmingai dirba Lietuvos ir užsienio rinkose.

UAB „Eugensa“ yra patikimas partneris, ką dokumentaliai patvirtina ISO 9001:2015 Kokybės vadybos sistemos  sertifikatas. Mūsų bendrovė atlieka specialiuosius statybos darbus (elektrotechnikos darbai):

     -          elektros energijos tiekimo ir skirstymo įrenginių montavimą;

     -          elektros tinklų tiesimą;  

     -          statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimą;

     -          procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimą;

                  -          nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) tinklų tiesimą;

                  -          statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerinių sistemų įrengimą;

                  -          statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos inžinerinių sistemų įrengimą;

                  -          statinio inžinerinių sistemų paleidimo ir derinimo darbus.

Taip pat UAB Eugensa prekiauja elektrotechniniais gaminiais, kokybiškais ir patikimais Europoje bei pasaulyje pripažintų gamintojų kabeliais.

Bendrovės pagrindiniai klientai yra valstybinės, bei privačios Lietuvos ir užsienio organizacijos, statybinės įmonės, prekybininkai ir montuotojai.Jų pasitikėjimą įgijome dėlaukštos bendrovės darbuotojų kvalifikacijos, kokybiškai ir laiku atliktų darbų, lanksčios parduodamų prekių kainodaros, bei tikslių pristatymo terminų. UAB „Eugensa“ yra Vakarų Europos šalių gamyklų, gaminančių kabelinę ir elektros komponentų produkciją, atstovė ir turi išskirtines teises prekiauti jų produkcija Lietuvoje ir užsienyje. Bendrovė atstovauja Lietuvoje užsienio firmas, kurios gamina priešgaisrinės ir apsauginės signalizacijos įrengimus, garso pasikalbėjimo ir vaizdo stebėjimo sistemas, praėjimo kontrolės sistemas. Visi atstovaujami gamintojai turi ISO sertifikatus. Savo darbe bendrovė naudoja tik aukščiausios kokybės įrengimus ir kabelinę produkciją, kuri atitinka tarptautinius kokybės reikalavimus ir turi kokybės sertifikatus.

Nuo 1997 metų UAB „Eugensa“ dirba VĮ Ignalinos atominėje elektrinėje ir turi patirtį teikti paslaugas branduolinės energetikos srityje. Bendrovė turi Lietuvos Respublikos Radiacinės saugos centro licenciją, suteikiančią teisę verstis veikla VĮ Ignalinos atominės elektrinės kontroliuojamojoje zonoje.

 

Apie Eugensa ( 6 Mb)

Apie Eugensa ( 2 Mb)

SERTIFIKATAI
Atestatas EUGENSA  Atestatas VEI 35 kV Atestatas VEI 35 kV Įmonės registravimo pažymėjimas
 
Licencija ISO Standartas Kokybės politika