Kontaktai

UAB Eugensa


PVM mok.kod.: LT237894219
Įm.k.: 123789424
Sąsk.nr.: LT797300010002481640
Bankas: AB bankas SWEDBANK
Banko kodas: 73000
Tel.: +370 5 2328333; +370 5 2102802
Adres.: Ateities g. 2D
Pašt.kod.: LT-08333 Vilnius, Lietuva
El. p.: centras@eugensa.lt

 
Administracija   Tel: (8 5) 210 2800, (8 5) 232 8333 
    E-mail: centras@eugensa.lt       
       
Generalinis direktorius Eugenijus Voisiat E-mail: eugensa@eugensa.lt                 
       

Komercijos skyrius   Tel: (8 5) 210 2802   
    E-mail: prekyba@eugensa.lt
       
Komercijos skyriaus vadovas Antoni Sakson Mob: 8 620 22072                              
    E-mail: antoni@eugensa.lt 
       
Pardavimų vadybininkė Anželika Ginevič Mob: 8 620 22075
    E-mail anzelika@eugensa.com
       
Logistikos specialistas Saulius Kaminskas Mob: 8 614 44630
    E-mail: saulius@eugensa.lt
       

Verslo plėtros skyrius   Tel: (8 5) 210 2803
       
Verslo plėtros vadovas Darius Vasionis Mob: 8 620 22078                                   
    E-mail: darius.vasionis@eugensa.com                  
       
Projektų vadovas Kazys Andrijauskas Mob: 8 620 22070
užsienio rinkoms   E-mail: kazys.andrijauskas@eugensa.com 
       
Vadybininkas Miroslavas Kučukas Mob: 8 620 22077    
    E-mail: miroslavas@eugensa.com

Gamybos skyrius   Tel: (8 5) 210 2801    
       
Darbų vadovas Vytautas Smagriūnas Mob: 8 620 22085                           
    E-mail: vytas@eugensa.lt                      
       
Inžinierius-projektuotojas Marjan Sokolovski Mob: 8 620 22097                                  
    E-mail: samata@eugensa.lt                    
       
Vadybininkas Marius Jusis Mob: 8 620 22093
    E-mail: komercija@eugensa.lt
       

Finansų skyrius   Tel: (8 5) 232 8400 
       
Vyr. buhalterė Janina  E-mail: fin@eugensa.lt                 
                    
Buhalterė Ana  E-mail: buhalterija@eugensa.lt
       
Prekių žinovė Jadvyga  E-mail: jadvyga@eugensa.lt