08 Karščiui atsparūs ir kompensaciniai kabeliai

08.04 Kabeliai ir laidai silikonine izoliacija temperatūroms iki +180°C


08.04.01 SiD; SiD/GL; SiF; SiF/GL; SiFF; SiFv; SiZ kabeliai

Įtampa Izoliacija Spalva Savybės Aprašymas Sertifikatas
300/500V silikonas įvairios Termiškai atsparus kabelis esant sąlygoms, kai jį veikia karštis ir šaltis.

08.04.03 SIHF-J kabelis

Įtampa Izoliacija Spalva Savybės Aprašymas Sertifikatas
300/500V silikonas raudonai ruda Termiškai atsparus kabelis naudojamas kaip kontrolinis ir jungiamasis kabelis elektros įtaisuose. Skirtas pakloti statinėje būsenoje ir lanksčiam pajungimui neįtempiant. Naudojamas sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose, o taip pat lauke po atviru dangum, bet negalima kloti žemėje.

08.04.04 SIHF-J+C kabelis

Įtampa Izoliacija Spalva Savybės Aprašymas Sertifikatas
300/500V silikonas raudonai ruda Termiškai atsparus kabelis naudojamas kaip kontrolinis ir jungiamasis kabelis elektros įtaisuose, kur duomenys ir signalai turi būti perduoti be trukdžių. Skirtas pakloti statinėje būsenoje ir lanksčiam pajungimui neįtempiant. Naudojamas sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose, o taip pat lauke po atviru dangum, bet negalima kloti žemėje. Bendras ekranas - varinė alavuota juostelė, padengimas apie 85%.

08.04.05 SIHF-J / GLP kabelis

Įtampa Izoliacija Spalva Savybės Aprašymas Sertifikatas
300/500V silikonas   Termiškai atsparus kabelis naudojamas kaip kontrolinis ir jungiamasis kabelis elektros įtaisuose, kur duomenys ir signalai turi būti perduoti be trukdžių. Skirtas pakloti statinėje būsenoje ir lanksčiam pajungimui neįtempiant. Naudojamas sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose, o taip pat lauke po atviru dangum, bet negalima kloti žemėje. Bendras ekranas - stiklopluošto apvalkalas ir plieninė juostelė; padengimas apie 85%.